Runda jesienna zakończona. Podsumowanie

Meczem z MKS Ruch Ryki piłkarze KS Góry Puławskiej zakończyli swoje zmagania w LLJS w rundzie jesiennej. W 7 meczach młodzi piłkarze Góreczki zdobyli 18 punktów oraz strzelili 24 bramki tracąc tylko 4. W tym sezonie dosyć szybko zakończyły się rozgrywki, bo trwały tylko 7 tygodni.
"Góreczka" zmagania w LLJS zaczęła od wielkiego strzelania w Stężycy, gdzie rozgromili swoich rówieśników z Mazowsza aż 9:0 (początkowo 9:2, lecz po weryfikacji LZPN, zostały usunięte bramki zdobyte przez Mazowsze Stężyca). W drugiej kolejce w Bogucinie padł wynik 3:1 dla Góry Puławskiej. Dodajmy, że obydwa mecze z Mazowszem i Bogucinem zakończyły się przed czasem. W trzeciej kolejce KS Góra Puławska nareszcie zagrała pełny mecz. Rywalem był Gigant Przytoczno. Był to ciężki mecz, rywal wymagający, lecz nasi piłkarze bardzo dobrze się spisali i ten mecz wygrali 2:0. W czwartej kolejce nasi juniorzy poczuli gorycz porażki po raz pierwszy od ponad roku. Ulegając 1:0 Czarnym Dęblin, mistrzowska passa została przerwana. Przypomnijmy że juniorzy KS Góry Puławskiej nie przegrali meczu od 1920 minut. W piątej kolejce 3 punkty bez walki. Walkower z Wisłą Józefów. W przedostatniej kolejce w Lublinie, rywalem Góry był Sokolik. Patrząc na osiągnięcia rywala, zapowiadał się ciężki mecz i tak było, chociaż nie w pełni . Góra pokonała Sokolik 2:1. Ostatnia kolejka, to "mini-pogrom" w Górze Puławskiej. Przed meczem z "Góreczką" MKS Ryki byli liderami, po meczu już nie. Wysoka wygrana 5:2 dała naszym juniorom tytuł Mistrza Jesieni.

Podsumowując: Wszyscy piłkarze KS Góry Puławskiej zagrali bardzo dobre spotkania podczas rundy jesiennej. Dla każdego z nich należą się gratulacje. Teraz trwa przerwa zimowa, czekamy na rozpoczęcie rundy wiosennej i walkę o Mistrza LLJS.