Podsumowanie rundy jesiennej

KS Góra Puławska w ubiegłym tygodniu zakończyła rozgrywki w rundzie jesiennej Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych. Kończymy na fotelu lidera. Droga przez mękę, tak można trasę po lidera naszej drużyny.

Nie tak miało być...
Pierwsze dwa spotkania z Orionem Niedrzwica Duża (1:2), oraz Amatorem Leopoldów Rososz (4:5), musiały szybko odejść w niepamięć. Nasza drużyna zaliczyła falstart na początku rozgrywek, co przeniosło się na pozycję w tabeli. Po dwóch kolejkach byliśmy tylko nad BKS Bogucin, który do ostatniej kolejki nie zdobył ani jednego punktu.

Pobudka na własnym stadionie
Trzecia kolejka LLJS, jak to mówią "do trzech razy sztuka". Rywalem Garbarnia Kurów. Mecz od samego początku nie należał do łatwych, po pierwszej połowie wyrównana gra, bez bramek. W drugiej połowie Góra atakowała śmielej i to przyniosło efekt dwóch bramek.

Rozstrzelany BKS
Kolejnym spotkaniem był mecz w Bogucinie. Pierwszy raz od 3 lat mecz w pełnym wymiarze czasowym. Mecz ten zakończył się dwucyfrowym wynikiem. Zwycięstwo KS aż 10:0.
Na zero w domu
Meczem z Wawelem Wąwolnica nasza drużyna podtrzymała passę "meczu bez straty bramki". Zwycięstwo z Wawelem nie przyszło łatwo, nasza drużyna dopiero w drugiej połowie zaczęła lepszą grę, która poskutkowała zwycięstwem 4:0
Wysoko w Bełżycach
Rozgrywany w czwartek z powodu przełożenia mecz Tęcza Bełżyce - KS Góra Puławska zakończył się wysokim zwycięstwem zawodników z Góry Puławskiej, 1:7. W 5 minut drużyna gospodarzy straciła 4 bramki
Dziecinne błędy katem Góry

Mecz z Powiślakiem to mecz który szybko musiał być zapomniany. Nasza gra wyglądała tragicznie, popełnialiśmy straszne błędy które poskutkowały 3 bramkami dla Powiślaka i to właśnie drużyna z Końskowoli przerwała passę "bez porażki" zawodników Góry Puławskiej.
Bez sędziego
Mecz z Amatorem Leopoldów odbył się bez udziału sędziego. Mecz rozegrany w ciężkich warunkach, nasza drużyna umiała się zrehabilitować za porażkę w Leopoldowie. Minimalnie wygrywamy 1:0.
Ważny mecz w Kurowie wysoko wygrany
Tydzień po minimalnej wygranej z Amatorem został rozegrany mecz Garbarnia Kurów - KS Góra Puławska. Do tego spotkania jako lider rozgrywek podchodziła drużyna z Kurowa. Mecz był wyrównany jedynie w pierwszej połowie. Do połowy minimalnie prowadziła drużyna z Góry 1:2. Po przerwie "koncert strzelecki" trwał. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 1:5 Góry Puławskiej.
Zaległości z Orionem zaliczone i zrehabilitowane
13 listopada został rozegrany ostatni mecz w rundzie jesiennej. Do Góry Puławskiej przyjechał Orion Niedrzwica Duża. W Niedrzwicy przegraliśmy 1:2, w Górze wygraliśmy wysoko 3:0 po bardzo dobrej grze. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna awansowała na pozycję lidera Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych już 4 sezon z rzędu