Okres przygotowawczy: Podsumowanie

Dzisiejszy mecz z Wisłą Puławy (3:3) był ostatnim sparingiem zawodników "Góreczki" przed nadchodzącą Rundą Wiosenną Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych. Już w sobotę KS Góra Puławska powalczy o punkty z Mazowszem Stężyca.

Nasi zawodnicy rozegrali 11 meczy towarzyskich (7 w okresie przygotowawczym). Okres przygotowawczy do rundy wiosennej rozpoczął się w połowie lutego. Pierwszym sparingpartnerem naszej drużyny była znana nam drużyna z boisk LLJS - Mazowsze Stężyca. Wynik tego spotkania: 5:1 dla zawodników z Góry Puławskiej. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającym się meczem o punkty. Po Stężycy przyszła pora na jeden z najpoważniejszych sprawdzianów w okresie przygotowawczym. Rywalem naszej drużyny była drużyna występująca aktualnie w B klasie-SKS Leokadiów. Juniorzy musieli uznać wyższość rywala, wynik 2:1 dla SKSu. Nadszedł czas na II edycję Puławy CUP. Pierwszym rywalem naszej drużyny była stołeczna drużyna z Rosji: Timirazjawiejec Moskwa I, wynik: 2:0 dla zawodników z Moskwy, kolejny rywal: druga drużyna Timirazjawiejec Moskwa, wynik: 0:3 dla "Góreczki", nastepniepoważny rywal tylko z nazwy:Dynamo Mińsk,wynik:0:0, ostatni mecz na turnieju, rywal: Atletic Kaliningrad, wynik: 1:1. Nasza drużyna zajęła 3 lokatę. Ostatni sparing przed ligą: remis z Wisłą Puławy, po bardzo dobrej I połowie. Ostateczny wynik: 3:3.
Czas ładować "akumulatory" na sobotę i walka o 3 punkty!

2015 OKRES PRZYGOTOWAWCZY

KS Góra Puławska - Mazowsze Stężyca 5:1 ( Chrzanowski x2, Czerwiński, Niemiec, Taradyś )
KS Góra Puławska - SKS Leokadiów 1:2( Kułagowski D)

KS Góra Puławska - Timirazjawiejec Moskwa I 0:2
KS Góra Puławska - Timirazjawiejec Moskwa II 3:0
KS Góra Puławska - Dynamo Mińsk 0:0
KS Góra Puławska - Atletic Kaliningrad 1:1 (Chrzanowski)
KS Góra Puławska - Wisła Puławy 3:3 (Taradyś x2, Baran)