Nokaut w Górze! 10 bramek na Długiej!

Kto był na dzisiejszym spotkaniu nie mógł narzekać na brak emocji. Kary, karne, ciekawa gra a przede wszystkim aż 10 bramek na stadionie w Górze Puławskiej zobaczyli miejscowi kibice. Drużyna KS Góry Puławskiej  "znokautowała" drużynę Czarnych Dęblin aż 9:1 ! Sędzia główny tego spotkania wskazał na 11 metr aż trzykrotnie. Po pierwszej połowie wynik hokejowy, 7:1 dla "Góreczki". W drugiej połowie nasi zawodnicy trochę zeszli z toru i strzelili tylko dwie bramki.

KS GÓRA PUŁAWSKA - KKS CZARNI DĘBLIN 9:1 (7:1)

Gole strzelali: 2' Niemiec, 12' Chrzanowski, 25' Niemiec, 32' Araźny, 34' Koza, 37' Taradyś, 40' Niemiec, 65' Szczypa,
79' Taradyś

Skład: Domański G, Domański M (65' Abramowicz), Jary (70' Szymański), Araźny, Szczypa - Czerwiński (20' Woszczyk), Baran, Koza, Taradyś - Niemiec (40' Kułagowski G), Chrzanowski