MISTRZOWIE SĄ TYLKO JEDNI!

Mimo remisu, mecz mógł się podobać. Składne, przemyślane akcje Góry Puławskiej, dobra gra i wiele innych epitetów można wymienić z dzisiejszej gry podopiecznych Marka Wulczyńskiego. Ciągłe ataki na bramkę Ryk oraz na bramkę Góry w ciągu 80 minut niestety nie przyniosły efektu. Mecz zakończył się remisem 0:0, który zadecydował o Mistrzostwie Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych.

Trzeci raz z rzędu tytuł zdobywa drużyna KS Góry Puławskiej! Jest to niesamowity wyczyn, ponieważ w ciągu ostatnich 3 sezonów nikt nie może pochwalić się lepszym wynikiem! 3 lata na tronie to 42 wygrane, 4 remisy i 3 porażki a suma stosunku bramek z 3 lat wynosi: 204-31
Zawodnicy, którzy przyczynili się do Mistrzostwa Ligi: Dersim Ozturk, Piotr Jary, Dominik Araźny, Arkadiusz Zarychta, Jakub Tarnas, Mateusz Domański, Michał Suszek, Kacper Strumnik, Karol Baran, Hubert Taradyś, Rafał Woch, Kamil Chrzanowski, Fabian Czerwiński, Michał Bartkiewicz, Radosław Wichrowski, Gracjan Kułagowski, Paweł Szymański.

KS Góra Puławska - MKS Ryki 0:0
Skład:
Ozturk
Tarnas (41' Wichrowski), Jary, Zarychta, Araźny
Taradyś (55' Baran), Kułagowski (65' Strumnik), Suszek, Czerwiński (41' Bartkiewicz)
Woch (55' Domański), Chrzanowski