KS Góra Puławska mistrzem LLJS!!

W sobotnie południe w Rykach rozgrywany był szlagier ostatniej kolejki Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych. MKS Ryki podejmowali na swoim stadionie lidera rozgrywek zespół KS Góra Puławska. Stawką spotkania było mistrzostwo Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych LZPN w sezonie 2014/2015. Już po 8 minutach gry na tablicy wyników widniał wynik 0:1 dla KSGP. Strzelcą pierwszej bramki był Dominik Araźny. Kilka minut później piękną bramkę po pięknym dorzuceniu piłki w pole karne przez Kamila Chrzanowskiego piłkę do bramki głową skierował Fabian Czerwiński. Do przerwy więc widniał wynik 0:2 dla podopiecznych Marka Wulczyńskiego. W drugiej połowie bramkę kontaktową strzeliła drużyna gospodarzy, lecz to na nic, gdyż w ciągu drugich 40 minut bramki dla Góry strzelali jeszcze Kacper Niemiec oraz Kamil Chrzanowski. Ostateczny wynik 1:4 dla "Góreczki" która drugi rok z rzędu została MISTRZEM LLJS!!!!!!!