Inauguracja rundy wiosennej w Górze Puławskiej

Długo wyczekiwana chwila, już 1 kwietnia o godz. 13 na stadionie w Górze Puławskiej pomarańczowo-czarni zainaugurują rozgrywki rundy wiosennej w Lubelskiej Lidze Juniorów Starszych. KS Góra Puławska będzie podejmować BKS Bogucin. W tabeli lepiej stoi drużyna gospodarzy, która zajmuje drugą lokatę, goście zaś zamykają tabele. Podczas meczu w rundzie jesiennej w Bogucinie padł wynik 10:0 dla KS Góry Puławskiej. Mimo, że Bogucin jest ostatnią drużyną tabeli, nie można lekceważyć rywala. Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę do Góry Puławskiej!

Okres przygotowawczy, podsumowanie:
Od stycznia br. trenerem drużyny juniorskiej jest Piotr Chabros, który zmienił na tym stanowisku Marka Wulczyńskiego, który został trenerem drużyny seniorskiej w Górze Puławskiej.
Z klubem pożegnał się m.in. napastnik Rafał Woch, który po dwóch latach wrócił do rodzimej Serokomli Janowiec, dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym klubie Rafał!
Nowymi zawodnikami KS Góry Puławskiej zostali: Ernest Grzebalski (poprzedni klub: Puławiak Puławy), Tobiasz Kopka (poprzedni klub: Wisła Puławy), Rafał Capała (wolny zawodnik), Dylan Filipek (poprzedni klub: Wisła Puławy), oraz Adrian Ciupak (poprzedni klub: KS Przyłęk). Wszystkich nowych zawodników witamy w klubie i życzymy owocnej współpracy i wielu sukcesów!
Nasza drużyna rozegrała dwa kontrolne spotkania. W wewnętrznej gierce lepsza okazała się drużyna seniorska, która wygrała 3:0. Ostatnim sparingiem był mecz z B-klasowym SKS Leokadiów, który wygrał to spotkanie 3:1