Dać krok w stronę trzeciego mistrzostwa!

Już w najbliższą sobotę o godz. 10:00 na Stadionie w Końskowoli odbędzie się XVI kolejka Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych. Gospodarz spotkania KS Powiślak Końskowola będzie podejmował lidera rozgrywek czyli KS Górę Puławską. W ostatniej kolejce remisem bezbramkowym zakończyło się spotkanie Powiślaka Końskowola Legionem Tomaszowice natomiast na własnym obiekcie Góra Puławska pokonała Zawiszę Garbów 3:1. Drużyny te bezpośrednio spotkały się w meczu na jesień gdzie padł wynik 0:0. W okresie przygotowawczym drużyny te mierzyły się w Górze Puławskiej gdzie gospodarze okazali się lepsi i wygrali 4:1. Jeżeli drużyna Marka Wulczyńskiego ten mecz wygra będzie pewna trzeciego z rzędu Mistrzostwa Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych. Najpierw ten mecz trzeba przebiegać i wygrać!