Bramka Kułaga znowu pomaga

90 minut ulewy nad Górą Puławską. Przez cały mecz lał deszcz. Obie drużyny mimo tego przystąpiły do spotkania. KS Góra Puławska podejmowała Orion Niedrzwice Dużą. Od samego początku mecz był pełen walki, widać było że obie drużyny chcą ten mecz wygrać. Kilka razy w pierwszej połowie obie drużyny miały kilka sytuacji na strzelenie gola, lecz ani Góra , ani Orion nie mogli wpakować piłki do bramki. W drugiej połowie pierwszy na prowadzenie mógł wyjść Orion. W tej sytuacji można... podziękować pogodzie. Piłka po strzale jednego z zawodników zatrzymała się na linii bramkowej, pierwszy który do niej dobiegł był Tobiasz Kopka, który wyegzekwował piłkę z pola karnego. W odpowiedzi na ataki Orionu, Dylan Filipek dobrze zagrał wzdłuż linii bramkowej do Damiana Kułagowskiego (trzecia bramka w ostatnich dwóch spotkaniach), ten wpakował piłkę do bramki i mieliśmy 1:0. Takim wynikiem skończył się ten mecz.

KS Góra Puławska - Orion Niedrzwica Duża 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Kułagowski